o

Anti-age koktejl Niki Newd

Gurmanský anti-age koktejl Niki Newd pro všechny typy pleti. Královská krmě pro hebkou, vyhlazenou pleť nasycenou živinami a antioxidanty.

Položka byla vyprodána…
3 190 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 189
Anti-age koktejl Niki Newd

Detailní popis produktu

Dvojice luxusních pečujících produktů, která účinně bojuje proti známkám stárnutí. Pleť bude po použití tohoto koktejlu vyhlazená, zjemněná a dosyta nakrmená vitaminy, antioxidanty a cennými živinami. Kombinace je vhodná pro všechny typy pleti, ale dobře udělá zejména pleti normální až suché.

Čerstvá pleťová kosmetika Niki Newd je připravena z těch nejkvalitnějších přísad potravinářské kvality. Produkty se připravují vždy čerstvé teprve na základě objednávky, čímž je zachována jejich maximální výživnost a enormní antioxidační síla. Tu ocení zejména pleť stárnoucí nebo namáhaná pobytem v znečištěném prostředí nebo na slunci.

Koktejl se připravuje smícháním Skin Balm a Skin Silk v dlani. Poměr se volí dle žádoucí výsledné konzistence - hutnější s převahou Balm, lehčí s převahou Silk. Minimální množství produktu zajistí pocit úžasně vyživené a nasycené pleti.

Balíček obsahuje:

Skin Balm (15 ml): čerstvě namíchaný pleťový balzám vhodný pro normální až suchou pleť s nejednotným tónem nebo sklony k zarudnutí. Zklidňuje, vyrovnává a vyživuje. Je perfektní i pro oblast kolem očí.

Skin Silk (10 ml): čerstvě namíchané pleťové hedvábí vhodné pro všechny typy pleti, ale zejména pro pleť normální až mastnou. Pomůže rozjasnit pleť bez výrazu, napravit nejednotnou texturu a zvýšit elasticitu pleti.

Produkty jsou dodávány ve stylovém lněném pytlíčku. Bližší informace o produktech v prokliku.

Úvodní brázek je ilustrační.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

IMG_8070

Příběh firmy Niki Newd se začal psát před patnácti lety. Tehdy se na zimní procházce zasněženým Finskem setkaly dvě přítelkyně: jedna měla rodinný recept na pleťový krém, který se v jejich rodině předával z generace na generaci po stovky let; druhá měla titul z biochemie a nadšení upravit tento recept pro potřeby 21. století. Společně začaly přemýšlet, co by pro svou pleť samy opravdu chtěly, a jak by v jejich ideálních představách měly vypadat kosmetické produkty, které ke každodenní péči používají.

Došly k závěru, že produkty péče o pleť by měly pocházet ze stejně kvalitního zdroje a procházet stejně kvalitním způsobem zpracování jako jídlo, které jíme. Zároveň by se - stejně jako jídlo - měly skládat z výživných, organických a vysoce kvalitních přísad a neobsahovat konzervanty, alkohol a aditiva. Produkty, které zde začaly vznikat, jsou tou nepřirozenější a nejautentičnější možnou formou péče o pleť.

Firma Niki Newd vytvořila zcela novou kategorii produktů péče o pleť, která se zakládá na využití výhradně čerstvých přísad organické, potravinářské kvality. Tyto přísady musí splňovat mnohem přísnější podmínky než přísady běžně používané v kosmetických přípravcích, což s sebou nese také výrazně vyšší výživnost a obsah prospěšných a antioxidačních látek. V oblasti péče o pleť se tak firma posunula ještě o krok dál a nastolila standard, který je ve světě přírodní kosmetiky zcela výjimečný a nevídaný.

Produkty Niki Newd jsou luxusní, výrazně antioxidační péčí, která účinně bojuje proti známkám stárnutí. Jsou velice vhodné také pro citlivou pleť.

Čerstvé kosmetické produkty splňují následující čtyři kritéria:

  • využívají pouze ty nejkvalitnější přírodní přísady
  • 100% čisté, přírodní a výživné - žádná aditiva, konzervanty, alkohol a syntetické přísady
  • plná dohledatelnost zdrojů přísad
  • poctivá řemeslná výroba

Niki Newd myslí také na to, že potřeby pleti jsou rozdílné v různou denní dobu a v různá roční období. Z tohoto důvodu jsou všechny produkty, které firma vyrábí, kombinovatelné tak, aby dokázaly reagovat na to, co pleť aktuálně potřebuje. Niki Newd také věří v sílu minimalismu, a tak jsou všechny produkty, které vyrábí, vhodné pro ženy i muže a k použití na celé tělo. S pouhými dvěma produkty značky Niki Newd budete moci své pleti dopřát účinnou každodenní péči.

Jsme výhradním autorizovaným dovozcem a distributorem této značky.

Produkty Niki Newd se pro vás vyrábí zcela čerstvé, aby byla maximalizována jejich výživová hodnota. Z tohoto důvodu je nedržíme skladem. Pokud si je chcete objednat, napište nám. Výrobky objednáváme v pravidelných intervalech. Termín příštího objednávání bude přelom října a listopadu.