Doprava a platba

PŘEPRAVA, POŠTOVNÉ A BALNÉ

Zboží doručujeme prostřednictvím následujících přepravních společností a dle následujícího ceníku:

PPL CZ:

  • doprava na určenou adresu - 109,- Kč včetně DPH

PPL SK:

  • doprava na určenou adresu - 179,- Kč včetně DPH

Zásilkovna:

  • Z-point - 79,- Kč včetně DPH
  • doručení na určenou adresu - 109,- Kč včetně DPH

Uvedené ceny zahrnují poštovné a balné. 

Při nákupu nad 3000,- Kč je doprava zdarma. Při zasílání na Slovensko je doprava zdarma při nákupu nad 3500,- Kč.

 

CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Informace o zboží a ceně uváděné prodávajícím jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou prezentovány včetně všech daní (např. DPH) a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží.

Cenu za zboží může kupující uhradit následujícími způsoby:

  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce (neplatí pro zboží doručené zákazníkovi přímo výrobcem);
  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 123-9168240287 / 0100 (pro platby v Kč) nebo účet CZ6201000001239168240287 (pro platby v EUR), vedený u společnosti Komerční banka a.s. (dále jen „účet prodávajícího“);
  • bezhotovostně platební kartou prostřednictvím platební brány ShoptetPay.

V případě bezhotovostní platby bankovním převodem je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího. Odešle-li kupující bezhotovostní platbu bez správně uvedeného variabilního symbolu, vystavuje se riziku, že prodávající platbu nezaregistruje.

Prodávající vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu a zašle ji v tištěné podobě společně s objednaným zbožím na dodací adresu kupujícího.