Hotely a kosmetické salony

 

Kosmetická péče NIKI NEWD pro profesionály

”PLEŤOVÉ MENU S PŘÍCHUTÍ SEVERU”

Niki Newd nabízí ojedinělý koncept pro salony krásy a lázně – „Pleťové menu s příchutí severu“. Celostní pleťová a tělová péče Niki Newd hýčká pokožku, mysl i smysly svou absolutní přírodností, čerstvostí, výživností a profesionalitou odborníka, který proceduru provádí.

Luxusní menu Niki Newd je postaveno na míru každým lázním i salónu krásy, které tyto produkty používají. Z tohoto důvodu péče Niki Newd perfektně odpovídá potřebě klientů, kteří chtějí dostat skutečně přírodní péči bez kompromisů v kvalitě.

 

ČÍM SE PÉČE NIKI NEWD LIŠÍ OD KLASICKÝCH OŠETŘENÍ NABÍZENÝCH LÁZNĚMI NEBO KOSMETIČKAMI?

Čerstvost a přírodnost produktů Niki Newd používaných při odborném ošetření nemá v kosmetické péči obdoby. Některé prvky ošetření Niki Newd se například připravují během procedury nebo těsně před ní. Používané produkty jsou navíc vyráběny teprve na základě objednávek, což zajišťuje jejich jedinečnou čerstvost a účinnost.

Vůně produktů jsou lehké a delikátní a jejich složení je jemné, něžné a autentické. Produkty jsou vyrobeny výhradně z přírodních přísad a nabízí výjimečnou čerstvost a přírodnost.

Produkty jsou výjimečné také tím, že neobsahují žádná aditiva a parfemaci. Mnoho klientů oceňuje, že je ošetření produkty Niki Newd vhodné i pro ty, kteří jsou na parfemaci velmi citliví.

 Bez názvu2

JAKÉ JE TAJEMSTVÍ OŠETŘENÍ NIKI NEWD?

Stejně jako je tomu v oblasti výživy je účinnost ošetření Niki Newd založena na čerstvosti a bohatosti na živiny. Niki Newd usiluje o to, aby její produkty a ošetření dodaly pleti kompletní spektrum živin, u nichž byla vědecky prokázána účinnost a pěsticí účinky. A co je nejdůležitější, odborník klientovi vybere tu nejlepší péči s ohledem na individuální požadavky pleti.

 

 ZAUJALO VÁS TO?

Pokud zvažujete zařazení produktů Niki Newd do vašeho portfolia, ozvěte se nám. Rádi si s vámi sjednáme schůzku a produkty vám představíme. Kontakt na nás najdete ZDE.