o

Marjalla

Terka&David-52

 

 

Jmenuji se Tereza a jsem zakladatelkou internetového obchodu Marjalla. Pomáhám ženám pečovat o pleť přirozeně a zdravě tak, jak to dělají Seveřanky. Název Marjalla pochází z finštiny a lze jej přeložit jako „U Marji“ nebo také „U bobule“.

ČÍST DÁL

 

 

 

ViolaMinerva_NikiNewd_0621_Lotta-5

 

Skandinávci jsou praktičtí minimalisté, pro které je důležité žít v souladu s přírodou, ctít přírodní zdroje a neplýtvat jimi, dělat věci přirozeně a jednoduše. Jsou střídmí v tom, jak vybavují svou domácnost, jaké jedí potraviny i jak tráví volný čas. Podobný přístup volí i při výběru kosmetických produktů, které používají. My pro vás vybíráme produkty, v nichž se odráží vše to, co seveřané každodenně žijí. 

ČÍST DÁL

 

 

 

 1BA98D34-86C5-4AEF-BE18-E870B892728D

Jasná a zářivá pleť Skandinávek je odrazem severské přírody, která je jednou z nejčistších na světě. Ponořte se s námi do průzračné skandinávské vody, ochutnejte šťavnaté lesní bobule, ovoňte si arktické byliny. Opečujte svou pleť čerstvou kosmetikou ze severské divočiny, která jí dodá pevnost, pružnost, odolnost a vitální vzhled. Minimalisticky, šetrně, účinně - přesně tak, jak to dělají Skandinávky.

ČÍST DÁL