Komplexní péče Moi Forest pro mastnou pleť

Lehoučká a svěží péče pro mastnou a problematickou pleť náchylnou k nedokonalostem. Harmonizuje mikrobiom, pročišťuje, reguluje tok kožního mazu, zmírňuje nedokonalosti.

1 990 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 202
Komplexní péče Moi Forest pro mastnou pleť
MoiForest web
Novinka

Detailní popis produktu

S produkty značky Moi Forest si do koupelny přinesete kousek finského lesa. Firma Moi Forest pracuje s unikátní ingrediencí - extraktem Reconnecting Nature, tzv. lesním prachem. Vědecké výzkumy potvrdily pozitivní vliv této neotřelé přísady nejen na zdraví pokožky, ale také na celkovou imunitu.

Tato sada je určena pro mastnou a problematickou pleť. Je navržena tak, aby pleti dodala rovnováhu prostřednictvím harmonizace kožního mikrobiomu. Posílí se tak její přirozené zdraví, srovná produkce kožního mazu a zmírní nedokonalosti pleti.

Produkty Moi Forest byly navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly, fungovaly ve společné harmonii. S touto sadou určenou pro mastnou pleť dostane vaše pokožka potřebnou hydrataci i výživu - ve vší svěžesti a lehkosti přesně tak, jak to má mastná a problematická pleť ráda.

S touto sadou bude každý ranní a večerní pečující rituál zároveň voňavou lázní ve finském lese, svěžím i zemitém. Péče dodá mastné pleti čistotu a svěžest, reguluje tvorbu kožního mazu, pleť projasní a vyživí.

Balíček produktů obsahuje:

Lesní pleťová mlha (60 ml): Hydratační, vyživující a zklidňující lesní esence vás zahalí do voňavé mlhy z březové mízy, laponské pramenité vody, smrkového extraktu a tomkovice. Vaši pleť zanechá osvěženou, projasněnou a úžasně hydratovanou.

Sérum Forest Glow (30 ml): Superhydratační sérum, které uspokojí i tu nejžíznivější pleť. Dodá dlouhotrvající hydrataci, posiluje, chrání před předčasným stárnutím, zklidňuje.

Vyživující dětský krém s lesními mikroby (50 ml): Nenechte se zmást názvem, protože tento krém je kromě citlivé dětské pokožky určen také pro mastnou a problematickou pleť dospívajících i dospělých. Pečuje, vyživuje a zklidňuje.

Detailní popis jednotlivých produktů najdete v prokliku.

Úvodní fotografie je ilustrativní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MoiForest_web

Produkty péče o pokožku vyvinuté firmou Moi Forest vám nabídnou kontakt s přírodou ve dnech, kdy se do lesa nedostanete. Moi Forest představuje zcela nový přístup k péči o pokožku celého těla. Produkty obsahují přírodní mikrobiální ekosystém, který se vyskytuje pouze v čisté lesní půdě. Vědeckým přístupem byly tyto zdraví utužující přísady přidány do produktů péče o pokožku, které jsou vhodné pro celou rodinu.

Značka Moi Forest zprostředkuje kontakt s lesem úplně každému, a to za pomoci vědecky zkoumaného lesního prachu. Většina lidí dnes žije ve městech, proto se nám ze života vytratila možnost každodenního kontaktu s přírodou. Nesetkáme se s dobrými lesními mikroby lesní půdy, v důsledku čehož trpíme stále větším množstvím rozmanitých zdravotních a kožních obtíží. Každodenní kontakt s lesem přirozeně posiluje mikrobiom pokožky, zatímco pokud jsme v lese málo, pokožka nemá možnost trénovat své obranné mechanismy a imunita se oslabuje. Pravidelné používání produktů s obsahem lesního mikrobiálního prachu dokáže pobyt v lese účinně kompenzovat a napomoci s posílením imunitního systému.

Firma Moi Forest propojila vysoce kvalitní organické přísady, jako rostlinné oleje s vysokým obsahem mastných kyselin, a magický lesní prach a vyvinula jedinečný způsob péče o pleť. Základním smyslem všech produktů je vytvořit synergický celek, který podporuje pokožku a zároveň co nejméně narušuje přírodu.

Nezávislé výzkumy finských univerzit potvrdily:

  • pozitivní vliv lesního prachu na posílení imunity, a to již po dvou týdnech každodenního používání na ploše těla o rozměrech 10x20 cm
  • výrazné zlepšení až úplné vyřešení rozmanitých kožních obtíží, jako atopický ekzém, rosacea, suchá a podrážděná pokožka apod. už po třech týdnech pravidelného používání

Jsme výhradním autorizovaným dovozcem a distributorem této značky pro Českou republiku.