o

Komplexní péče Moi Forest

Balíček produktů s lesními mikroby harmonizuje kožní mikrobiom, účinně opečuje suchou i podrážděnou pokožku a podpoří imunitní systém. Všestranné produkty pro péči o pleť i pokožku celého těla.

2 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 173
Komplexní péče Moi Forest

Detailní popis produktu

Tyto mikrobiální lahvičky jsou doslova kouskem finského lesa ve vaší koupelně. Produkty značky Moi Forest pracují s unikátním lesním mikrobiálním extraktem, který dokáže harmonizovat kožní mikrobiom a účinně tak řešit suchost, podráždění i rozmanité kožní obtíže na pleti i pokožce celého těla.

Nerovnováha kožního mikrobiomu je častou příčinou vzniku kožních obtíží, jako je akné, suchost, zarudlost, podráždění. Zejména pokud žijete ve městě, pravděpodobně nemáte pravidelný kontakt s dobrými mikroby lesní půdy, v důsledku čehož je narušena rovnováha fungování pokožky. Dalším negativním následkem je vznik kožních a imunitních onemocnění.

Produkty Moi Forest obsahují kromě mikrobiálního lesního prachu také řadu aktivních přísad, které dodají pokožce hydrataci a výživu a pomáhají ji tak udržovat zdravou a krásnou.

Výzkumy navíc potvrdily, že pravidelný kontakt s lesními mikroby vede k celkovému posílení imunitního systému.

Balíček produktů obsahuje:

Lesní pleťová mlha (60 ml): Hydratační, vyživující a zklidňující lesní esence vás zahalí do voňavé mlhy z březové mízy, laponské pramenité vody, smrkového extraktu a tomkovice. Vaši pleť zanechá osvěženou, projasněnou a úžasně hydratovanou.

Víceúčelový krém s lesními mikroby (50 ml): Krém je určen ke každodenní péči o suchou a velmi suchou pleť. Perfektně poslouží jako noční krém a dá se využít také jako pleťová maska. Využijete jej nejen na obličej, ale také na suchá a podrážděná místa pokožky celého těla.

Mikrobiální magický olej (100 ml): Mikrobiální magický olej s obsahem lesního prachu je vhodný k použití na obličej i na celé tělo. Hydratuje, regeneruje, vyživuje a zpomaluje stárnutí pleti. Dokáže pomoci suché a podrážděné pleti, ale také podpořit a zdůraznit přirozenou krásu.

Detailní popis jednotlivých produktů najdete v prokliku.

Úvodní fotografie je ilustrativní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MoiForest_web

Produkty péče o pokožku vyvinuté firmou Moi Forest vám nabídnou kontakt s přírodou ve dnech, kdy se do lesa nedostanete. Moi Forest představuje zcela nový přístup k péči o pokožku celého těla. Produkty obsahují přírodní mikrobiální ekosystém, který se vyskytuje pouze v čisté lesní půdě. Vědeckým přístupem byly tyto zdraví utužující přísady přidány do produktů péče o pokožku, které jsou vhodné pro celou rodinu.

Značka Moi Forest zprostředkuje kontakt s lesem úplně každému, a to za pomoci vědecky zkoumaného lesního prachu. Většina lidí dnes žije ve městech, proto se nám ze života vytratila možnost každodenního kontaktu s přírodou. Nesetkáme se s dobrými lesními mikroby lesní půdy, v důsledku čehož trpíme stále větším množstvím rozmanitých zdravotních a kožních obtíží. Každodenní kontakt s lesem přirozeně posiluje mikrobiom pokožky, zatímco pokud jsme v lese málo, pokožka nemá možnost trénovat své obranné mechanismy a imunita se oslabuje. Pravidelné používání produktů s obsahem lesního mikrobiálního prachu dokáže pobyt v lese účinně kompenzovat a napomoci s posílením imunitního systému.

Firma Moi Forest propojila vysoce kvalitní organické přísady, jako rostlinné oleje s vysokým obsahem mastných kyselin, a magický lesní prach a vyvinula jedinečný způsob péče o pleť. Základním smyslem všech produktů je vytvořit synergický celek, který podporuje pokožku a zároveň co nejméně narušuje přírodu.

Nezávislé výzkumy finských univerzit potvrdily:

  • pozitivní vliv lesního prachu na posílení imunity, a to již po dvou týdnech každodenního používání na ploše těla o rozměrech 10x20 cm
  • výrazné zlepšení až úplné vyřešení rozmanitých kožních obtíží, jako atopický ekzém, rosacea, suchá a podrážděná pokožka apod. už po třech týdnech pravidelného používání

Jsme výhradním autorizovaným dovozcem a distributorem této značky pro Českou republiku.