o

Výběr kosmetiky podle Seveřanek

Pleťová péče, kterou u nás naleznete, vychází z principů skandinávského životního stylu. Skandinávci jsou praktičtí minimalisté, pro které je důležité žít v souladu s přírodou, ctít přírodní zdroje a neplýtvat jimi, dělat věci přirozeně a jednoduše. Jsou střídmí v tom, jak vybavují svou domácnost, jaké jedí potraviny i jak tráví volný čas. Podobný přístup volí i při výběru kosmetických produktů, které používají. My pro vás vybíráme produkty, v nichž se odráží vše to, co seveřané každodenně žijí. Všechny naše produkty splňují následující kritéria:

100% přírodní - neděláme žádné kompromisy. Složení všech produktů pečlivě studujeme a do nabídky zařazujeme jenom produkty, které mají čistě přírodní původ. Že je naprostá většina přísad v bio kvalitě, je pro nás samozřejmostí stejně jako to, že jsou ingredience při výrobě maximálně čerstvé.

Arktické produkty - seveřanky upřednostňují lokální přísady. Produkty, které vám přinášíme, se tak opírají o sílu arktických bylin a bobulí organické kvality. Arktické podmínky, to je panensky čistá příroda, intenzivní léta a tuhé zimy. To je kombinace, která dělá přísady výjimečně výživnými a plnými antioxidantů, což ocení nejen stárnoucí a namáhaná pleť.

Slow beauty - Skandinávky svou pleťovou péči zakládají na použití pouhých 2-4 vysoce kvalitních produktů, které mají široké spektrum účinků a pleti tak dokáží poskytnout přesně to, co potřebuje. Nemají v koupelně nepřeberné množství lahviček, na které ve výsledku jenom sedá prach. Raději si vyberou několik málo produktů, které opravdu používají, a které neobsahují žádné nadbytečné ingredience, ale jen to, co má pro pleť opravdový význam.

Výjimečné ingredience - březová míza, borovicová kůra, lesní mikroby nebo vzácné oleje z divokých lesních bobulí. To vše jsou přísady, které mají pro pleť obrovský výživný potenciál, a které v lokální kosmetice rozhodně nenajdete.

Skandinávský minimalismus - jednoduchost je patrná i ve složení výrobků. Ty obsahují jenom to, co je potřeba, ale přesto víc než dost, aby pleť dostala veškeré potřebné živiny. Po použití našich výrobků bude vaše pleť jemně vyčištěná, kvalitně hydratovaná a barevně sjednocená. Zvýší se její její elasticita a pevnost, projasní se, zkrásní. Zkrátka méně, ale lépe.

Zažijte Skandinávii na vlastní kůži. Vyberte si z naší nabídky nebo nám napište, rádi se vám budeme věnovat.