7 důvodů, proč si vybrat u nás

Jasná a zářivá pleť Skandinávek je odrazem severské přírody, která je jednou z nejčistších na světě. Ponořte se s námi do průzračné skandinávské vody, ochutnejte šťavnaté lesní bobule, ovoňte si arktické byliny. Opečujte svou pleť čerstvou kosmetikou ze severské divočiny, která jí dodá pevnost, pružnost, odolnost a vitální vzhled. Minimalisticky, šetrně, účinně - přesně tak, jak to dělají Skandinávky.

V našem obchodě najdete kosmetiku prémiových skandinávských značek, které se při výrobě svých produktů opírají o sílu bylin a bobulí z arktických lesů a panenskou čistotu severské přírody. Přinášíme vám produkty nejvyšší kvality, které jsou čisté, minimalistické, výživné a mají výjimečnou antioxidační sílu. Právě díky svým jedinečným vlastnostem jsou naše produkty obzvláště účinné při boji s vráskami a jinými známkami stárnutí, jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť, poradí si se suchostí, zarudnutím, nevýrazností i nejednotností pleti.

Přečtěte si 7 důvodů, proč si vybrat právě u nás:

  1. Panenská čistota

Skandinávské země patří mezi nejčistší na světě, což se odráží také ve výběrové čistotě našich produktů. Většina bylin a bobulí, které naše produkty obsahují, vyrostla v arktické divočině nebo si je vypěstovali sami výrobci, samozřejmě bez použití hnojiv, pesticidů a herbicidů. Neméně důležitá je také výjimečná čistota skandinávské vody. Můžete si tak být jisti, že rostliny a plodiny z našich produktů byly po celou dobu růstu zavlažované vodou, která neobsahuje škodlivé kontaminanty.

  1. Extrémní růstové podmínky

Arktické podmínky, to jsou krátká a intenzivní léta s obrovským množstvím slunečního svitu a tuhé, mrazivé zimy. V době polárního dne svítí slunce 19-24 hodin denně, což znamená, že rostliny dostávají v době svého největšího růstu obrovské množství světla, které je pro jejich růst, prospívání a produkci živin zásadní. Tuhá arktická zima zase klade na rostliny extrémní nároky, aby kruté mrazy přežily, a zároveň nesvědčí plevelům a škůdcům. Severské rostliny jsou proto velice odolné a houževnaté a disponují obrovskými a výrazně většími dávkami živin a antioxidantů než stejné plodiny, které však vyrostly v mírnějších podmínkách.

  1. „Méně, ale lépe.“

Tady si vypůjčujeme heslo našeho dodavatele Circulove, se kterým se sami ztotožňujeme. Jsme minimalisti. Chceme, aby v našich produktech nebylo „nic navíc, ale víc než dost“ (Henua Organics). Zastáváme názor, že důležitější je kvalita než kvantita. Vyhýbáme se produktům, které obsahují potenciálně nezdravé přísady a držíme se takových, v nichž má každá ingredience svůj nezastupitelný význam. Naše produkty jsou vysoce funkčními koncentráty, proto vám ke komplexní péči o pleť postačí pouhé 2-4 výrobky.

  1. Šetrný proces výroby

Mnozí z našich dodavatelů své produkty vyrábí v malých várkách a ve vlastních laboratořích. Dbají na to, aby se s přísadami nakládalo šetrně – to v praxi znamená jejich opatrné sušení a krátké skladování. Výroba mnohých produktů trvá několik týdnů, během nichž se byliny pomalu louhují do vzácných olejů nebo prochází procesem fermentace. Šetrná výroba je dalším z předpokladů, který přispívá k nadstandardní výživnosti našich produktů.

  1. Originalita přísad

Severské prostředí je specifické také z pohledu přísad, se kterými naši výrobci pracují. Najdete u nás ingredience jako jsou březová míza, borovicový extrakt, smrkové výhonky nebo mikrobiální lesní prach. Každá z těchto přísad přitom vaší pleti poskytne řadu exkluzivních benefitů, které v běžné kosmetice nenajdete.  

  1. Odbornost

Jsme specialisté na severskou kosmetiku. Skandinávské prostředí i tamní přírodní kosmetické značky dobře známe a všechny produkty, které u nás můžete zakoupit, jsme důkladně otestovali. Také nezávadnost jejich složení jsme zkontrolovali za vás. Pokud potřebujete s výběrem produktů poradit, rádi vám pomůžeme vybrat takové, které budou co nejlépe odpovídat potřebám vaší pleti.  

  1. Ekologie

Pro všechny firmy, se kterými spolupracujeme, jsou ekologie a udržitelnost důležitými hodnotami. Každý z našich partnerů se nějakým způsobem podílí na udržitelném rozvoji, zpravidla přispíváním do rozmanitých fondů, jejichž cílem je podpora aktivit směřujících k ochraně přírody. Většina produktů je veganských a samozřejmostí je netestování produktů na zvířatech.