Originální arktické produkty

NikiNewd_Brand_0719-5_SomeProdukty, které najdete v nabídce našeho obchodu, jsme pro vás pečlivě vybrali a důkladně otestovali. Vybírali jsme tak, aby se k vaší pleti dostalo skutečně to nejcennější a nejúčinnější, co skandinávská příroda nabízí. Všichni výrobci, se kterými spolupracujeme, jsou maximálně zodpovědní ve výběru těch nejkvalitnějších surovin bio kvality, v ideálním případě volí ty, které vyrostly přímo v arktické divočině.

Byliny a bobule, které vyrůstají v drsných arktických podmínkách, musí být extrémně houževnaté, aby přežily kruté zimy. Disponují proto výrazně vyšším množstvím antioxidantů a živin než stejné plodiny, které však vyrosty v mírnějším podnebí. S našimi produkty si tak můžete být jisti, že jsou nadité těmi nejpotentnějšími aktivními látkami, a tak vaší pleti přinesou přesně to, co slibují.

S tímto poctivým přístupem k výběru ingrediencí jde ruku v ruce také celkové formulování produktů tak, aby fungovaly harmonicky s kožním mikrobiomem a dokázaly navodit jeho přirozenou rovnováhu, a tedy zdravý a šťavnatý vzhled pleti.

Produkty se typicky vyrábí v malých várkách, aby byla zajištěna jejich maximální čerstvost a výživnost.